×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Atsiskaityti  už prekes šiuo metu galima šiais būdais:
1. Bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą
Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: UAB DREMA
Sąskaitos numeris (IBAN): LT323500010003761602
Banko Swift kodas: EVIULT2VXXX
Bankas: PAYSERA.LT UAB

2. Greitas atsiskaitymas per Paysera sąsają „bank-link“
Ypač greitas ir saugus atsiskaitymas. Mokėjimai vykdomi realiu laiku. Pasirinkus šį mokėjimo būdą savo banko puslapyje matysite suformuotą pervedimą, kurį jums reikės tik patvirtinti. Šis mokėjimo būdas galimas šalyse, kuriose veikia mokėjimų sistema Paysera.

3. Mokėjimas grynais pinigais arba banko kortele kurjeriui
Jei pasirinkote mokėti kurjeriui pristačius prekę jūsų nurodytu adresu - ši paslauga kainuoja papildomai, taikomas grynųjų pinigų administravimo mokestis, kuris pridedamas prie pristatymo kainos.

4. Mokėjimas grynais pinigais arba banko kortele atsiimant prekes mūsų biure
Po to, kai gausite pranešimą, kad prekė yra paruošta atsiimti, atvykite į mūsų biurą ir už prekę sumokėsite grynais pinigais, ar banko kortele mūsų biure.

5. Greitas ir saugus mokėjimas per PayPal
Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite automatiškai nukreipti į mokėjimo puslapį ir bus sukurtas mokėjimo nurodymas, kurį jums reikės tik patvirtinti.
Mokėdami per „Pay Pal“, galite atsiskaityti tiesiogiai iš „Pay Pal“ sąskaitos. Jei neturite „Pay Pal“, galite atsiskaityti kreditine ar debeto kortele kaip svečias.
Jei negalite atsiskaityti per „Paypal“, susisiekite su mumis, mes atsiųsime išsamią informaciją, reikalingą mokėjimui atlikti.

6. Apmokėjimas kreditine kortele per PayPal.
Jei neturite „PayPal“ sąskaitos, galite pasirinkti mokėti kreditine kortele per „PayPal“. Turite turėti kortelę, leidžiančią atlikti mokėjimus internetu, pateikę užsakymą kaip mokėjimo metodą pasirinkite „PayPal“. Būsite nukreipti į saugią svetainę PayPal.com. Jūs pasirenkate: Neturite „PayPal“ sąskaitos? Mokėkite debeto ar kredito kortele kaip „PayPal“ svečias. Įrašykite visą informaciją, reikalingą mokėjimams į jūsų kredito kortelę. Svetainė yra visiškai apsaugota, „PayPal“ yra labai patikima paslauga, turinti aukštą kredito lygį. Jūsų kortelės informacija niekada mūsų nepasieks, mokėjimas visiškai atitinka „PayPal“ mokėjimo portalą.

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį