×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Visiems mūsų parduotuvėje esantiems produktams suteikiama garantija. Gaminiai neturi specialių garantijos kortelių - garantiją įrodo įsigijimo dokumentas (kvitas arba sąskaita faktūra).

Gaminiams, kurių galiojimo laikas yra trumpas arba nustatytas garantija taikoma tik paslėptiems gamybos defektams.

Esant paslėptiems gamyklos defektams, įrenginys bus suremontuotas arba pakeistas nauju, jei jo remontas neįmanomas arba neekonomiškas. UAB Drema garantuoja atsarginių dalių tiekimą mažiausiai penkerius metus nuo garantijos laikotarpio pabaigos.

Norint pasinaudoti šios garantijos suteikiamomis teisėmis būtina pateikti:
- prietaiso pirkimo įrodymą (sąskaitos faktūros numerį arba užsakymo numerį);
- nurodyti defektą arba gedimą.

Reikalauti garantinės priežiūros galima tik jei reikia keisti ar taisyti sugedusius komponentus. Garantiniu laikotarpiu atskleistų gedimų ir defektų taisymas nemokamo aptarnavimo centre bus atliktas per 14 dienų nuo prietaiso, kartu su nurodytais dokumentais, gavimo dienos.

UAB Drema neatsako, jei prietaisas naudojamas netinkamai, garantija neapima nuostolių, atsiradusių naudojant ar nenaudojant prietaisą arba jo priedus. UAB Drema neatsako už jokią žalą sveikatai, atsiradusią naudojant ar nenaudojant prietaisą arba jo priedus.

Garantija netaikoma, jei pažeidžiama prietaiso sandara arba atliekama kokia nors modifikavimo procedūra. Garantija netaikoma, jei vartotojas nesilaiko naudojimo vadove pateiktų nurodymų.

GARANTIJA NETAIKOMA

Įprastam nusidėvėjimui;
Mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems transportavimo, montavimo ir/ar netinkamo naudojimo metu;
Žalai atsiradusiai dėl netinkamų ekspoatavimo sąlygų (užšaldymo, laikymo šalia šilumos šaltinio, didelės drėgmės, pažeidimams atsiradusiems dėl aplinkos sąlygų ir/ar saulės spindulių);
Išorinių priežasčių padarytai žalai, force majeure, atsitiktiniams incidentams (gaisras, potvynis, dulkėtumas, riaušės, vagystė ir kt.).

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį