×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Mūsų partneriai siuntinių pristatymams – OMNIVA (paštomatai), Venipak Lietuva (kurjeriai), SIUNTOS AUTOBUSAIS.

Prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

Jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite (jei nesirenkate mokėti kurjeriui) iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 12-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną.

Vienaračių pristatymo kaina yra 10 EUR. Vienu metu perkant 2 ir daugiau vienaračių, kiekvieno sekančio vienaračio pristatymo kaina +6,99 EUR. Priedų ir atsarginių dalių pristatymo kaina yra 3 EUR. Mokant grynais pinigais kurjeriui, arba atsiskaitant kortele paštomate - taikomas 2 EUR įmokos administravimo mokestis. 

Vienaračiai į OMNIVA paštomatus nepristatomi.

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis. Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Prekes atsiimti nemokamai galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per siuntų gabenimo tarnybą, arba paštomatus.

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas - iki 15 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.:  +370 655 05109

elektroniniu paštu:  uzsakymai@drema.lt

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas: Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas.

UAB “Drema”  įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą, jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį