×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Vienaratis GotWay MCM5 V2 800Wh

1 499,99 €
Su PVM

„MCM5“ tikriausia yra greičiausias 14 colių vienratis. Lyginant su kitais 14 colių vienračiais, pojūtis važiuojant „MCM5“, lyg važiuotumėte 16 colių. Jis yra šiek tiek sunkesnis nei kiti šios kategorijos modeliai, tačiau didelės baterijos dėka galite mėgautis ilgesniais pasivažinėjimais.

Tai galingas modelis, nes turi 1500 W variklį ir labai manevringas dėl 14 colių padangų. Juo galite važiuoti bekele, tačiau manome, kad yra patogesnių, skirtų bekelei ir todėl nebūtina tam rekomenduoti „MCM5“. Nepaisant to, šis modelis idealiai tinka nenuolatiniams vairuotojams, norintiems šiek tiek didesnio greičio ir 14 colių vienaračių nuvažiuojamo atstumo.

GAMINTOJAS: Shenzen Kebye Intelligent Technology Co., Ltd.

GARANTIJA:
varikliui - 1 metai, baterijai - 6 mėnesiai.

Kiekis
Laukiame pristatymo

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Padangų coliai 14
Baterija 800 Wh
Vardinė galia 1500 W
Maksimalus greitis 40 km / val
Maksimalus diapazonas 80 km
Maksimali apkrova 100 kg
Maksimalus laipsniškumas 20 °
Pedalo aukštis 145 mm
Įkrovimo laikas 6 valandos
Spalva Juoda
Grynas svoris 17 kg
Matmenys 525 (A) x 410 (L) x 266 (P) mm

Gryna galia: Šis ratas turi neįtikėtiną neprilygstamą sukimo momentą, leidžiantį įveikti ekstremalius nuolydžius, su kuriais kiti modeliai negalėtų susidoroti.

Diapazonas: „MCM5“ akumuliatorius yra 800 Wh, todėl gali gauti didesnę įkrovimo srovę, iki 5 amperų, ​​paskirstytą per tris lygiagrečias pakuotes.

Tyliai veikia: beveik visi kiti vienaračiai įjungus, variklis skleidžia išskirtinį garsą, kuris tai gali ypač erzinti ir nepatikti kai kuriems žmonėms. „Gotway“ inžinieriai sureguliavo valdiklio variklio dažnį, taip, kad būdinga triukšmo emisija būtų visiškai pašalinta.

Šviesos diodai: rato viršuje yra dvi šviesos diodų juostos. Spalvas arba režimą galite pakeisti į vieną iš šešių temų, spustelėdami maitinimo mygtuką.

Palyginti mažas ir praktiškas: kaip 14 colių MCM5 yra gana kompaktiškas, todėl patogu laikyti, pavyzdžiui, po sėdyne. Kitas mažesnio skersmens privalumas yra galimybė staigiai pasisukti, manevruoti lengviau nei didesniu vienaračiu.

Plastiškumas: tai atitinka reikalavimus, keliamus beveik visiems „Gotway“ ratams
.


Gotway-MCM5

Charakteristikos

Akumuliatoriaus talpa
800 Wh
Krovimosi laikas
6 val.
Maksimalus greitis
40 km/h
Maksimalus naudotojo svoris
100 kg
Maksimalus nuvažiuojamas atstumas
80 km
Naktinis apšvietimas
Taip (LED)
Ratlankio skersmuo
14 colių
Spalva
Juoda
Stilius
Mišrus
Svoris
17 kg
Teleskopine rankena
Taip
Variklio galingumas
1500W

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį