×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Vienaratis KingSong KS-18XL 1554Wh Rubber Black

Prekę galima įsigyti sumokant grynais
2 299,00 €
Su mokesčiais

Dar galingesnis ir greitesnis

KS 18XL yra neseniai pristatyto 18 colių „KingSong KS18L“ rato modifikacija. Naujajame XL inžinieriai padidino baterijos talpą 50% (1554 Wh, nebe 1036 Wh), o tai leido žymiai padidinti nuvažiuojamą atstumą, kuris dabar viršija 100 km. Visa kita yra tas pats stilingas ir atpažįstamas vienaratis juodu korpusu, su LED apšvietimu ir teleskopine rankena.

GARANTIJOS PASIRINKIMAS
Kiekis
Yra sandėlyje

Galingas ir greitas „KingSong KS18L“ vienaratis

Vienaratis „KingSong KS18L 1036Wh Black“ yra novatoriškas modelis, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, puikiai tinka tiems, kurie mėgsta pasivaikščioti miesto gatvėmis ar užmiestyje. 2000 W variklis leidžia jums važiuoti maksimaliu 50 km/h greičiu.

Teleskopinė rankena

Ištraukiamos rankenos su fiksatoriumi pagalba, jūs galite neštis vienaratį rankose arba vestis greta. Patogi įstrižinė rankenėlė leidžia neštis vienaratį. Be to, dėka jos teleskopinio dizaino galite vestis ratą greta, ištraukę rankeną. Yra funkcija, kuri blokuoja variklį, kai ratas pakeliamas.

Ergonominiai pedalai

Vienkaračio sulankstomi pedalai padengti neslystančiu pagrindu. Pedalai užtikrina patikimą vairuotojo kojų įtvirtinimą ir patogią padėtį važiuojant.

Sulankstomos pakopos

Patikimą ir patogų vairuotojo kojų įtvirtinimą užtikrina suankstomi pedalai korpuso šonuose. Atkreipkite dėmesį, kad pakopos turi apsaugą nuo slydimo.

Talpi baterija

„Kingsong KS18L“ vienaratyje yra galingas akumuliatorius, kurio talpa 1036 Wh. Suporavus su 2000 W varikliu, vieno tokio akumuliatoriaus įkrovimo pakanka 90 km. Norint pilnai įkrauti, reikia 10 valandų.

LED žibintas

Ryškus LED žibintai yra sumontuoti priekinėje vienaračio dalyje. „KingSong KS18L“ galite saugiai važiuoti net tamsoje.

Spalvotas LED apšvietimas

Vienaračio šonuose yra ryškus spalvotas LED apšvietimas. Išsiskirkite iš minios ir pritaikykite „KingSong“ savo skoniui. Galite valdyti apšvietimą išmaniuoju telefonu. Šoninės šviesos diodų juostelės taip pat tarnauja kaip įkrovos indikatorius, kai vienaratis įjungtas, bet yra ramioje padėtyje, t.y. nejuda.

Greitas įkrovimas

„KingSong“ inžinieriai įdiegė galimybę įkrauti „KS18L“ vienaračio bateriją dviem įkrovikliais. Tai sutrumpina įkrovimo laiką per pusę.

KS-18XL
1 Prekės

Charakteristikos

Stilius
Mišrus
Gamyklinis greitis
25 km/h
Maksimalus greitis
50 km/h
Įveikiamas atstumas per įkrovimą
100-130 km
Svoris
23.8 kg
Maksimalus nuolydis
35°
Krovimosi laikas
12 val.
Krovimosi laikas su SMART (perkamas papildomai)
5.5 val.
Akumuliatorius
1554Wh
Baterijos tipas
Li-Ion LG ICR18650MJ1
Variklio galingumas
2000W nominali / 4000W maksimali
Įtampos - srovės
Įėjimas AC 80~240 V ,išėjimas DC 84V、krovimas 1.5A
Baterijos tarnavimo laikas
~1000 ciklų
Ratlankio skersmuo
18 colių
Maksimalus naudotojo svoris
130 kg
Bluetooth
Taip
Išmaniojo telefono programa
Taip
Atsparumas vandeniui
Ne
Garso kolonėlės
4 garsiakalbiai
Teleskopine rankena
Taip (per korpuso centrą)
Spalva
Juoda (gumuota)
Sertifikatai
CE
Garantija pasirinktinai
1m. ir baterijai 0,5m. arba 2m. ir baterijai 1m.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį