×

teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Atšvaitinės juostos padidinto matomumo

33,99 €
Su PVM Pristatoma per 3-7 dienas

Gausus, net 7 dalių komplektas: liemenė kūnui, diržai kuprinei arba juosmeniui, juostos rankoms ir kojoms.Ypač lengvos, prisitaikančios, patogios dėvėti atšvaitinės juostos, puikiai tinka užsiimantiems aktyvia veikla. Reguliuojamo dydžio, tad visos dalys tinka vaikams ir suaugusiesiems. Didelė pritaikymo amplitudė.

Kiekis
Yra sandėlyje

Kombinuojant bent porą komplekto dalių pasiekiamas 360° matomumas. Komplekto pakanka apsaugoti 2-3 asmenis.  Fluorescencinės elastinės juostos su atšvaitinėmis dryžėmis bei specialiais odiniais atšvaitais užtikrina matomumą dieną ir naktį, kiekvieną komplekto dalį puošia akiai maloni trispalvė.

MERO-J
2 Prekės

Naujos paskyros sukūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį